Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programa kviečia pareiškėjus registruotis į individualias konsultacijas

Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programa kviečia pareiškėjus registruotis į individualias konsultacijas su programos atstovais ir tinkamai pasiruošti 6-ajam kvietimui teikti projektų paraiškas. Konsultacijų metu bus galima aptarti projekto idėją, pasikonsultuoti dėl numatytų projekto tikslų ir siekiamų rezultatų ir jų atitikimo programos lūkesčius, aptarti būsimojo projekto biudžetą, galimą partnerystę, partnerių paieškos galimybes. Programos 6-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas numatoma skelbti š. m. spalio 1 – gruodžio 18 dienomis.

Programos 6-ojo kvietimo metu laukiamos projektų paraiškos pagal šias programos prioritetų priemones: 2.2. Žaliųjų technologijų panaudojimo didinimas siekiant sumažinti teršalų išmetimą Pietų Baltijos regione; 3.1. Transporto paslaugų kokybės ir aplinkosauginio tvarumo regione gerinimas; 4.1. Kvalifikuotos darbo jėgos, dirbančios mėlynajame ir žaliajame ekonomikos sektoriuose, didinimas per bendrus bendradarbiavimo per sieną veiksmus ir 5.1. Bendradarbiavimo gebėjimų didinimas dalyvaujant bendradarbiavimo per sieną tinkluose.

Lietuvoje individualios konsultacijos vyks š. m. rugsėjo 20 d. Klaipėdoje, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke. Būsimų projektų rengėjai ir dalyviai gali registruotis į konsultacijas užpildę registracijos formą programos tinklapyje adresu https://southbaltic.eu/consultation.

Numatomų individualių konsultacijų datos programos šalyse:

Rugsėjo 20 d. Klaipėdoje, Lietuvoje
Rugsėjo 25 d. Gdanske, Lenkijoje
Rugsėjo 27 d. Malmėje, Švedijoje
Rugsėjo 28 d. Bornholme, Danijoje
Spalio 11 d. Leknice, Vokietijoje
Spalio 11 d. Ščecine, Lenkijoje

Individualios konsultacijos yra naudinga praktinė pagalba projektų partneriams, ketinantiems ruošti ir teikti projektų paraiškas programai būsimojo 6-ojo kvietimo teikti projektų paraiškas metu.

Konsultuotis visais programos ir projektų paraiškų ruošimo, projektų įgyvendinimo klausimais galite su programos atstovu Lietuvoje:

Diana Zalieckė
Informacijos viešinimo specialistė
Tel.: + 370 5  272 5774, + 370 5  261 0477
 Faks. + 370 5  261 0498
 Mob. + 370 659 63 285
 El. paštas diana.zaliecke@vilniusjts.eu
 Konstitucijos pr. 7 (24 aukštas), LT-09308 Vilnius, Lietuva
 VšĮ „Jungtinis techninis sekretoriatas“
www.southbaltic.eu