Jau galite registruotis į praktinį seminarą patvirtintų smulkiųjų projektų paramos gavėjams

Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programa kviečia Jus į seminarą, skirtą 2-ojo kvietimo metu patvirtintų projektų (Smulkiųjų projektų) paramos gavėjams. Seminaras vyks kovo 13 d. Elke, Lenkijoje, Mokslo ir Technologijų parke Elke, (ul. Podmiejska 5, 19-300 Ełk). Registracija prasideda 9 val. (vietos laiku).

Ką turi žinoti kiekvienas Smulkiųjų projektų paramos gavėjas? Kodėl sakome, kad velnias slypi detalėse? Kodėl turėtumėte pagalvoti dukart prieš kreipiantis dėl pakeitimų? Ar jūsų projektas matomas viešai? – šie ir kiti klausimai bus aptarti renginio metu.

Preliminari darbotvarkė 

Seminaras paraleliai vyks atskirose konferencijų salėse lietuvių ir lenkų kalbomis, todėl paramos gavėjai galės su pranešėjais bendrauti gimtąja kalba, o pertraukų ir konsultacijų metu turės galimybę susitikti su partneriais iš kitos šalies. Atkreipiame dėmesį, kad šis seminaras skirtas ne tik pagrindiniams paramos gavėjams, ataskaitų teikimas yra privalomas kiekvienam partneriui, todėl šiame seminare tikimės pamatyti ir kitus projekto paramos gavėjus bei pirmo lygio kontrolierius (auditorius).

Seminaro metu taip pat galėsite individualiai konsultuotis dėl konkretaus projekto įgyvendinimo, todėl jeigu Jums reikia tokios konsultacijos, maloniai prašome nurodyti klausimus registracijos anketoje.

Maloniai prašome registruotis vėliausiai iki 2018 m. kovo 6 d. Elektroninę registraciją rasite čia

http://www.vilniusjts.eu/events/practical-seminar-for-small-projects-beneficiaries

Kilus klausimams kreipkitės į Programos viešinimo vadovę Ievą Junevičienę,  tel. +370 5 261 1774 arba el. pašto adresu  ieva.juneviciene@vilniusjts.eu