Kviečiame dalyvauti Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos Lietuvos partnerių vykdomų projektų tikrintojams (auditoriams) skirtame renginyje

Š. m. lapkričio 7 d. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos (toliau – programa) vadovaujanti institucija (Latvijos Respublikos aplinkos apsaugos ir regioninės plėtros ministerija) ir Jungtinis sekretoriatas Vilniuje organizuoja susitikimą su Lietuvos partnerių vykdomų projektų tikrintojais (auditoriais). Susitikimo tikslas – išdiskutuoti ir pasitikslinti programos nustatytus reikalavimus projektų tikrinimui (auditui). Renginyje kviečiami dalyvauti programos Lietuvos partnerių vykdomų projektų tikrintojai (auditoriai), taip pat dalyvaus Latvijos partnerių vykdomų projektų tikrintojai (auditoriai), programos vadovaujančiosios institucijos ir Jungtinio sekretoriato darbuotojai.

Darbotvarkė

Renginys vyks Vilniuje – viešbutyje Crowne Plaza Vilnius (M. K. Čiurlionio g.. 84, Vilnius).

Registracija į renginį vyksta iki š. m. lapkričio 2 d. Registruotis galima čia >>>.

Projektų tikrintojai (auditoriai) planuojantys dalyvauti renginyje prašomi iškilusius klausimus organizatoriams pateikti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos apie renginį prašome kreiptis į programos Jungtinio sekretoriato projektų ir informacijos vadovę Ingą Ringailaitę (tel. +370 5 261 0405, +370 659 63284, el. paštu: inga.ringailaite@vilniusjts.eu).