Kviečiame dalyvauti Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos programos ataskaitų teikimo seminare 1-ojo kvietimo projektų paramos gavėjams

Ar pateikti teisingą ataskaitą yra “misija neįmanoma”? Kokie yra pagrindiniai “spąstai” rodiklių lentelėje? Kodėl turėtumėte pagalvoti dukart prieš kreipiantis dėl pakeitimų? Ko mes tikimės iš projekto komunikacijos? – šie ir kiti klausimai bus aptarti renginio metu.

Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programa kviečia Jus į seminarą, skirtą 1-ojo kvietimo metu patvirtintų projektų paramos gavėjams. Seminaras vyks š. m. gruodžio 5 d. Suvalkuose, Lenkijoje, Mokslo ir Technologijų parke Suvalkuose, (ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwalki). Registracija prasideda 9 val. (vietos laiku).

Seminaras paraleliai vyks atskirose konferencijų salėse lietuvių ir lenkų kalbomis, todėl paramos gavėjai galės su pranešėjais bendrauti gimtąja kalba, o pertraukų ir konsultacijų metu turės galimybę susitikti su partneriais iš kitos šalies. Atkreipiame dėmesį, kad šis seminaras skirtas ne tik pagrindiniams paramos gavėjams, ataskaitų teikimas yra privalomas kiekvienam partneriui, todėl šiame seminare tikimės pamatyti ir kitus projekto paramos gavėjus bei pirmo lygio kontrolierius (auditorius).

Seminaro metu taip pat galėsite individualiai konsultuotis dėl konkretaus projekto įgyvendinimo, todėl jeigu Jums reikia tokios konsultacijos, maloniai prašome nurodyti klausimus registracijos anketoje. Konsultacijos apie 2-ojo kvietimo metu patvirtintų projektų sąlygas šio renginio metu nebus teikiamos, kadangi tam yra skirtas atskiras laikas JTS patalpose.

Maloniai prašome registruotis vėliausiai iki 2017 m. gruodžio 1 d. Elektroninė registracija rasite čia.

Užsiregistravus prašome palaukti patvirtinimo žinutės (tai gali užtrukti ir keletą dienų). Kilus klausimams kreipkitės į Programos viešinimo vadovę Ievą Junevičienę, tel. +370 5 261 1774 arba el. pašto adresu ieva.juneviciene@vilniusjts.eu.