Kviečiame į Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos metinį renginį Klaipėdoje „Atveriant mėlynąjį ir žaliąjį regiono augimo potencialą“

Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programa kviečia į metinį programos renginį, kuris vyks š. m. gegužės 23-24 d. Klaipėdoje, Kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“ (Bangų g. 5A Klaipėda).

Tai jau trečiasis Interreg V-A Pietų Baltijos programos metinis renginys. Įgyvendinimo laikotarpiui įpusėjus, programa didžiuojasi jau galėdama pristatyti remiamus projektus ir jų rezultatus.

Pagrindinis dėmesys renginyje bus skiriamas praktinei mėlynojo ir žaliojo augimo žinių sklaidai. Dalyviai kviečiami prisijungti prie tematinių diskusijų tvaraus transporto, žaliųjų technologijų, tvaraus turizmo, darbo jėgos kvalifikacijos kėlimo klausimais. Programos projektų partneriai turės galimybę pristatyti savo pasiekimus darbo grupėse. Praktiniai pavyzdžiai ir įkvepiančios diskusijos bei kartu praleistas laikas yra tai, kas suvienys visus dalyvius programos metiniame renginyje.

Renginyje laukiami dalyviai iš visos programos teritorijos – Danijos, Lenkijos, Vokietijos ir Švedijos. Jeigu turite idėjų ir ieškote bendradarbiavimo galimybių, atliekate tyrimus, domitės žaliaisiais sprendimais ar tiesiog ieškote naujienų, tuomet registruokitės į Interreg V-A Pietų Baltijos programos renginį „Atveriant mėlynąjį ir žaliąjį regiono augimo potencialą“.

Renginio programą ir registracijos formą galima rasti https://southbaltic.eu/-/annual-event-in-klaipeda

Trumpai apie programą
Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – bendradarbiavimo projektų pagalba padidinti mėlynosios ir žaliosios ekonomikos ir technologijų raidą Pietų Baltijos teritorijoje. Programoje dalyvaujančios šalys – Danija, Švedija, Vokietija, Lenkija ir Lietuva. Programos teritorija Lietuvoje – Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskritys.

Net 37 Lietuvos institucijos dalyvauja 51 programos lėšomis finansuojamame projekte. Projektų Lietuvos partneriams 4 įprastų ir 2 papildomų programos kvietimų teikti paraiškas metu skirta 7,9 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos įgyvendinimą Lietuvoje koordinuoja Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Programos informacinio biuro Lietuvoje kontaktai:
Diana Zalieckė
Informacijos viešinimo specialistė
Konstitucijos pr. 7 (24 aukštas) LT-09308, Vilnius Lietuva
Mob. +370 659 63285; Tel. +370 5 272 5774
El. paštas: diana.zaliecke@vilniusjts.eu
www.southbaltic.eu.