Kviečiame susipažinti: Interreg Europe programos Politikos mokymo platformos

interreg europe

Informuojame, kad Interreg Europe programos Politikos mokymo platformų paslaugos jau prieinamos internete. Ši internetinė platforma siūlo paslaugas, kurios leidžia perimti kitų dalyvių patirtį  ir pasinaudoti Interreg Europe platformų ekspertų žiniomis.

Norėdami pasinaudoti šiomis paslaugomis ir gauti prieigą, turėtumėte atsakyti į kelis klausimus apie save ir savo organizaciją, pateikiamus šioje nuorodoje >>>.

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį,  jog Interreg Europe platforma organizuoja du politikos mokymo renginius politikams, suinteresuotoms šalims ir specialistams, kurių metų bus galima pasidalinti patirtimi ir geromis Interreg Europe projektų praktikomis.

Renginys Sevilijoje (Ispanija, Andalūzijos regionas) vyks š. m. spalio 17-18 d. ir pagrindinis dėmesys bus skiriamas energijos ir išteklių naudojimo efektyvumui. Daugiau informacijos >>>.

Renginys Milane (Italijos Respublika) vyks š. m. spalio 19-20 d. ir dėmesys bus skiriamas moksliniams tyrimams ir inovacijoms bei MVĮ konkurencingumui. Daugiau informacijos >>>.