Latvijos ir Lietuvos programa kviečia dalyvauti antrojo kvietimo metu patvirtintų projektų Lietuvos partneriams skirtame projektų įgyvendinimo seminare

Š. m. rugsėjo 26 d. Anykščiuose Latvijos ir Lietuvos programa organizuoja seminarą antrojo Latvijos ir Lietuvos programos (toliau – Programa) kvietimo metu patvirtintų projektų Lietuvos partneriams, kuriame bus aptarti Programos reikalavimai projektų įgyvendinimui ir ataskaitų teikimui. Seminaras vyks lietuvių kalba, išskyrus pranešimą skirtą projekto ataskaitų teikimui eMS, kuris bus anglų k. Kviečiame registruotis į renginį!

Seminaras Anykščiuose

2018 m. rugsėjo 26 d., trečiadienis. Registracijos pradžia – 10 val., pradžia – 10.30 val.

Seminaro vieta – viešbutis „Nykščio namai“, Liudiškių g. 18, Anykščiai

Renginio darbotvarkė

Registracija į seminarą
Registruotis galima iki š. m. rugsėjo 20 d. Esant dideliam susidomėjimui pirmenybę teiksime antrojo programos kvietimo metu patvirtintų projektų partneriams. Dalyvių registraciją patvirtinsime rugsėjo 20 d.

Informuojame, kad seminaras bus filmuojamas. Tiesioginė transliacija vyks programos Facebook paskyroje ir interneto svetainėje.

Taip pat informuojame, kad lapkričio mėn. viduryje Latvijos ir Lietuvos programa planuoja susitikimą su pirmo lygio kontrolieriais Lietuvoje. Apie planuojamą susitikimą informuosime atskirai.

Daugiau informacijos apie seminarą gali suteikti informacijos ir projektų vadovė Inga Ringailaitė (tel. + 370 5 261 0405, +370 659 63284, el. p. inga.ringailaite@vilniusjts.eu).