Pasikeitė individualių konsultacijų data Lietuvoje Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektų pareiškėjams

southbaltic_2014

Primename, kad Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos Jungtinis sekretoriatas organizuoja individualias konsultacijas potencialiems pareiškėjams. Lietuvoje Individualios konsultacijos vyks š. m. lapkričio 28 d. Klaipėdoje, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (perkelta iš lapkričio 21 d.).

Konsultacijų metu bus galima aptarti projekto idėją, pasikonsultuoti dėl numatytų projekto tikslų, siekiamų rezultatų ir jų atitikimo programos lūkesčius, aptarti būsimojo projekto biudžetą, galimą partnerystę, partnerių paieškos galimybes.

Projektų partneriai, planuojantys rengti ir teikti programai projektų paraiškas penktojo kvietimo metu (planuojama paskelbti 2017-11-13 – 2017-12-15) ir norintys pasikonsultuoti su programos Jungtinio sekretoriato ir informacinių biurų darbuotojais, kviečiami registruotis į individualias konsultacijas ir užpildyti registracijos formą čia: https://southbaltic.eu/individual-consultations.

Konsultacijos taip pat vyks:

Lapkričio 14 d. Sorø, Danijoje

Lapkričio 15 Malmėje, Švedijoje

Lapkričio 20 d. Šverine, Vokietijoje

lapkričio 28 d. Klaipėdoje, Lietuvoje (Klaipėdos mokslo ir technologijų parke)

lapkričio 28 d. Ščecine, Lenkijoje

lapkričio 27-30 d. Jungtiniame sekretoriate Gdanske, Lenkijoje

 

Programos informacinio biuro Lietuvoje kontaktai:

Diana Zalieckė
Informacijos viešinimo specialistė
Konstitucijos pr. 7, LT-09308 Vilnius, Lietuva
Mob: +370 659 63285 Tel: +370 5 272 5774
El. paštas: diana.zaliecke@vilniusjts.eu
www.southbaltic.eu