2021–2027 m. Interreg Pietų Baltijos programa paskelbė pirmąjį kvietimą teikti paraiškas Mažųjų projektų fondo finansavimui gauti!

Logo South Baltic CMYK Color

Informacija apie Mažųjų projektų fondo kvietimą ir jo sąlygos yra paskelbtos čia: https://southbaltic.eu/call-for-proposals1 . Paraiškos teikiamos nuo š. m. vasario 22 d. iki kovo 21 d.

Jei turite klausimų dėl kvietimo, kreipkitės į Jungtinio sekretoriato Gdanske atsakingą darbuotoją (Joint Secretariat). Jei turite klausimų, susijusių su WOD2021 sistema arba dėl jos priedų, rašykite adresu [email protected].

Daugiau informacijos apie kvietimą ir paraiškų teikimą WOD2021 sistemoje rasite 2024 m. vasario 20 d. vykusio internetinio seminaro „Mažos apimties projektai – klausimų ir atsakymų sesija“ pristatyme.

Programa taip pat numato surengti pareiškėjams ir projektų partneriams skirtą partnerių paieškos renginį. Kvietimas į partnerių paieškos renginį: https://southbaltic.eu/-/the-1st-small-scale-projects-call-for-proposals-is-open-sign-up-for-the-partner-search-event-and-individual-project-consultation . Projektams ieškantiems partnerių ir kreipiantis į Jungtinį sekretoriatą Gdanske privaloma pateikti projekto idėjos aprašymą.

Taip pat primename, kad savo projekto idėjas visuomet galite aptarti su Pietų Baltijos programos atstovu Lietuvoje, el. p. [email protected]. Projektams ieškantiems partnerių kreipiantis į atstovą Lietuvoje privaloma pateikti projekto idėjos formą.

Individualios konsultacijos dėl projektų

Siekdamas padėti rengti geros kokybės projektus, Jungtinis sekretoriatas Gdanske teikia individualias konsultacijas dėl projektų. Konsultacijos internetu organizuojamos kovo 5-7 d. ir kovo 12-14 d. Kiekviena rengiamo projekto idėja konsultacijose gali dalyvauti vieną kartą. Projektui turi atstovauti pagrindinis partneris, kuris gali pakviesti kartu dalyvauti ir kitus projekto partnerius. Konsultacijų susitikimai vyksta anglų kalba ir trunka iki valandos.

Norėdamas dalyvauti konsultacijose, pagrindinis partneris turi užsiregistruoti ne vėliau kaip likus septynioms dienoms iki susitikimo dienos. Privalomą projekto idėjos aprašymą (projekto idėjos formareikia užpildyti ir išsiųsti į Jungtinį sekretoriatą Gdanske likus penkioms dienoms iki susitikimo.

Registracijos forma

Konsultacijų taisyklės

Linkime sėkmės!