Europos bendradarbiavimo dienos 10-metį paminėkime rugsėjo 4 d. pėsčiųjų žygyje Birštone!

Kviečiame visus rugsėjo 4 d. dalyvauti pėsčiųjų žygyje Birštone ir paminėti Europos bendradarbiavimo dienos 10-metį. Pasiimkite drauge savo šeimą, draugus, kolegas, kaimynus, augintinius ir atvykite į starto vietą prie Birštono Vasaros estrados!

Žygį galima pradėti individualiai nuo 9.00 iki 12.00 val., trasai įveikti reikėtų skirti 3-5 valandas. Apie 14 km ilgio žygio trasa nusidrieks pėsčiųjų takais, miško keliukais, asfaltuotais keliais per Žvėrinčiaus mišką ir Nemuno kilpą. Maršrute bus įrengtos patogios poilsio stotelės su užkandžiais, arbata, vandeniu ir turistine koše. Žygyje savo jėgas galės išbandyti tiek suaugusieji tiek vaikai.

Registracija yra privaloma. Išsamesnė informacija bus siunčiama tik užsiregistravusiems dalyviams, todėl maloniai kviečiame registruotis čia.

Registracija nemokama, ji baigsis rugsėjo 2 d., vietų skaičius ribotas.

Renginį drauge organizuoja penkios bendradarbiavimo per sieną programos, veikiančios Lietuvoje: Lietuvos ir Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos, Latvijos ir Lietuvos, Pietų Baltijos ir Urbact programos. Su šių programų finansuojamų projektų pasiekimais bus galima susipažinti žygio pradžios ir pabaigos vietoje.

Pasiteirauti apie renginį galite el. paštu events@vilniusjts.eu.

Europos bendradarbiavimo diena jau 10 metų kasmet minima visoje Europos Sąjungoje ir jos kaimyninėse šalyse. Šiais metais Europos bendradarbiavimo diena Lietuvoje siekiama atkreipti dėmesį į Europos tarpvalstybinio bendradarbiavimo svarbą užtikrinant pasienio regiono žmonių sveikatą ir gerovę, pasienio regionų atsigavimą po pandemijos ir grįžimą į įprastą gyvenimą, kuriant gerą kaimynystę.