Interreg Europe ir URBACT IV programų plėtra

Prie Interreg Europe programos teritorijos prisijungė septynios naujos valstybės narės. Tai Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija, Šiaurės Makedonija, Serbija, Moldova ir Ukraina.

Interreg Europe programa nori esamus ir būsimus projektų partnerius supažindinti su šiomis ES šalimis kandidatėmis ir pateikti daugiau informacijos apie programos teikiamas bendradarbiavimo galimybėmis.

Šia tema Interreg Europe programa š. m. 2024 m. vasario 21 d. (11:00 – 12:30) organizuoja 90 minučių virtualų renginį, kurio metu Jūs: sužinosite apie septynias naujas programoje dalyvaujančias šalis; sužinosite, kaip galite bendradarbiauti su šių ES šalių kandidačių institucijomis tarpregioninio bendradarbiavimo projektuose ir (arba) per Politikos mokymosi platformą;  taip pat susipažinsite su Interreg Europe programos siūlomais tinklų kūrimo įrankiais.

Registruokitės į renginį čia:

Taip pat nuo šiol be 27 ES valstybių narių, valstybių partnerių (Šveicarijos ir Norvegijos) ir penkių šalių, gaunančių Pasirengimo narystei pagalbos priemonės paramą (Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Juodkalnijos, Šiaurės Makedonijos ir Serbijos), Moldovos ir Ukrainos miestai galės prisijungti prie URBACT IV programos.

Nuo 2024 m. pradžios Moldovos ir Ukrainos miestai galės teikti paraiškas, dalyvauti URBACT IV renginiuose ir prisijungti prie URBACT IV tinklų. Prisijungimas prie URBACT IV tinklo yra unikali galimybė keistis, dalintis žiniomis ir tobulinti veiklos politikos kryptis.

Kiekvieno URBACT IV kvietimo teikti paraiškas tinkamumo kriterijai ir geografinė aprėptis išsamiau paaiškinta atitinkamose techninėse sąlygose, kurios pateikiamos programos interneto svetainėje. Nuorodą į programos interneto svetainę rasite čia:

Straipsnio nuotraukų galerija

dr