INTERREG EUROPE PROGRAMA KVIEČIA DALYVAUTI TEMINĖSE PROGRAMOS SESIJOSE IR „EUROPE LET‘S COOPERATE 2023“ RENGINYJE

Netrukus prasidės INTERREG Europe programos 2- asis kvietimas tekti projektų paraiškas. 2- asis kvietimas prasidės 2023 m. kovo 15 d. ir baigsis 2023 m. birželio 9 d. Dabar pats laikas pasiruošti 2- ajam projektų kvietimui! Jeigu Jus domina šis kvietimas: prisijunkite prie tematinių sesijų š. m. lapkričio ir gruodžio mėnesiais, pasidalinkite savo projektų idėjomis ir susiraskite projekto partnerių. Visi renginiai bus nuotoliniai. Kiekviena sesija bus paskirta skirtingai temai:

15 lapkričio:  ‘smarter Europe’

17 lapkričio: ‘more social Europe’

29 lapkričio: ‘greener Europe’

1 gruodžio: ‘more connected Europe’, ‘Europe closer to citizens’, and ‘better regional governance’.

Registracija jau vykdoma: pasirinkite sesiją, kuri geriausiai atspindi jūsų interesus. Užsiregistruokite, kad gautumėte daugiau informacijos apie programos temas, pasidalintumėte savo projektų idėjomis ir susipažintumėte su reikiamais žmonėmis, kuriuos domina tos pačios temos.

Taip pat INTERREG Europe programos Sekretoriatas kviečia Jus į „Europe, let’s cooperate 2023“ renginį, kuris įvyks 2023 m. kovo 15 d. Stokholme, Švedijoje. Ši data taip pat pažymės 2-ojo kvietimo teikti projektų paraiškas 2021–2027 metų laikotarpiui startą.

Šio renginio metu bus daug: įkvėpimo ir pasidalinimo idėjomis naujų projektų vystymui; informacijos ir įžvalgų apie 2- ąjį kvietimą, tinklų kūrimo galimybių, individualių konsultacijų ir galimybių dėl Jūsų 2021–2027 m. INTERREG Europe programos projektų idėjų.

Sekite naujienas! Registracija į renginį prasidės jau 2023 m. sausio mėn.