Interreg Europe programos pagalbos priemonių rinkinys antrojo kvietimo pareiškėjams

IE-logoJau kitą savaitę, t. y. 2023 m. kovo 15 d. Stokholme, Švedijoje, INTERREG Europe programos Sekretoriatas kviečia Jus į „Europe, let’s cooperate 2023“ renginį. Ši data taip pat pažymės 2-ojo kvietimo teikti projektų paraiškas 2021–2027 metų laikotarpiui startą. Kvietimo pabaiga š. m. birželio 9 d.

INTERREG Europe programos Sekretoriatas taip pat atidarė pagalbos priemonių rinkinį programos 2- ojo kvietimo pareiškėjams:

  • Klausimų ir atsakymų sesijos internetu:

Tik prasidėjus 2 ajam kvietimui, gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus tiesiogiai nuotoliniu būdu. Šios nuotolinės klausimų ir atsakymų sesijos bus organizuojamos kas antrą savaitę, pradedant kovo 24 d. Įprastas susitikimų laikas bus penktadieniais 11:00 ir du kartus trečiadieniais. Nuotolinių klausimų ir atsakymų sesijų datos: kovo 24 d., balandžio 5 d., balandžio 21 d., gegužės 5 d., gegužės 17 d. ir birželio 2 d.

Registracija į pirmąją nuotolinę klausimų ir atsakymų sesiją š. m. kovo 24 d. jau atidaryta ir galima registruotis. Netrukus po pirmosios sesijos, bus pridėtos nuorodos ir į kitas sesijas.

  • Projektų įgyvendinimo webinarai:

Š. m. balandžio mėn. pabaigoje projektų pareiškėjus INTERREG Europe programos Sekretoriatas kvies į nuotolinių seminarų ciklą apie projektų įgyvendinimą:
1. Sėkmingos partnerystės kūrimas š. m. balandžio 24 d.
2. Projekto metodikos rengimas š. m. balandžio 25 d.
3. Valdymas, biudžetas ir finansai š. m. balandžio 26 d.
4. Projekto komunikacija balandžio 27 d.

Registracija jau atidaryta. Kiekviena nuoroda Jus nukreips į atitinkamo seminaro registraciją.

Straipsnio nuotraukų galerija

Hashtags_in_pyramid_shape-2022