INTERREG V-A LIETUVOS IR LENKIJOS PROGRAMOS PROJEKTAS – 2020 REGIOSTARS LAIMĖTOJAS!

„Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos programos“ projektas LT-PL-1R-015 „Dabar laikas pokyčiams“ tapo šių metų „Regiostars“ nugalėtoju! Spalio 14 d. Europos Komisija paskelbė 2020 m. apdovanojimų „Regiostars“, skiriamų už geriausius sanglaudos politikos projektus visoje Europos Sąjungoje, nugalėtojus. Šiųmetė apdovanojimų „Regiostars“ ceremonija pirmą kartą surengta tik nuotoliniu būdu. Šių metų konkursui pateikta daugiau nei kada nors anksčiau paraiškų (206) ir sulaukta labai daug balsų publikos simpatijų apdovanojimo kategorijoje (33 000).

Mes labai didžiuojamės, kad daugiausia publikos simpatijų pelnė projektas „Dabar laikas pokyčiams“ už jo įtaką jaunimo įgalinimui siekiant tarpvalstybinio bendradarbiavimo, ir gavo „Publikos simpatijų“ apdovanojimą!

Nuoširdžiausi sveikinimai projekto partneriams – Alytaus miesto bendruomenės centrui ir Elko miesto savivaldybei! .

Už sanglaudą ir reformas atsakinga Europs Komisijos narė Elisa Ferreira sakė: „Noriu nuoširdžiai pasveikinti geriausių 2020 m. ES sanglaudos politikos projektų rengėjus. Projektų paramos gavėjai yra sanglaudos politikos žvaigždės, nes būtent dėl jų mūsų misija – siekti sąžiningesnės bei darnesnės ES ir taip užtikrinti gyvenimo lygio sanglaudą ir didesnę visų gerovę – tampa realybe. Apdovanojimų konkursas „Regiostars“ rodo, kad galime pasiekti puikių rezultatų, kai ES, valstybės narės, regionai ir miestai bendradarbiaudami siekia kuo geriau panaudoti ES lėšas ir įgyvendinti ES fondų paramą bei projektus.“