Kviečiame atvykti į Klaipėdą dalyvauti seminare Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektų partneriams

Sėkmingai įgyvendinama Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programa jau patvirtino penkių kvietimų projektų paraiškas. Lietuvos ir užsienio institucijos pasirašė bendradarbiavimo ir paramos dokumentus ir pradėjo įgyvendinti numatytas veiklas.

Dažnai partneriams iškyla klausimų dėl tinkamo veiklų įgyvendinimo ir ataskaitų teikimo, todėl š. m. kovo 19 d. Klaipėdoje organizuojamas seminaras Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektų partneriams. Seminare bus kalbama apie projektų įgyvendinimą ir projekto įgyvendinimo ataskaitų teikimą. Taip pat, bus pristatyta programos centralizuota ataskaitų teikimo sistema SL2014. Po seminaro projektų partneriai galės individualiai konsultuotis dėl programos projekto veiklų įgyvendinimo.

Seminaro Darbotvarkė.

Partnerius kviečiame registruotis į seminarą ir užpildyti registracijos formą. Registruotis kviečiame iki š. m. kovo 14 d. Seminaras vyks lietuvių kalba.

Daugiau informacijos apie renginį ir Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programą suteiks programos informacinio biuro Lietuvoje atstovė:

Diana Zalieckė
Mob. + 370 659 63 285
Tel. + 370 5 272 5774
El. paštas diana.zaliecke@vilniusjts.eu
www.southbaltic.eu.