Švęskime Baltų vienybės dieną kartu Liepojoje!

2016 m. rugsėjo 24 d. (šeštadienį) Liepojoje (Latvijos Respublika) vyks Baltų vienybės dienos paminėjimo renginiai. Renginių metu Lietuvos ir Latvijos muzikantai, chorai, orkestrai ir amatininkai Liepojos viešosiose erdvėse turės galimybę pristatyti savo veiklas, vyks įvairios kultūrinės ir mokslinės diskusijos. Renginio dalyviai galės aplankyti Lietuvos ir Latvijos fotografų darbų parodas Liepojos muziejuje.

Vienas Baltų vienybės dienos renginių yra rugsėjo 24 d. 12:00 val. koncertų salėje „Lielais dzintars“ (Radio ielā 8, Liepoja) vyksiantis tinklų kūrimui skirtas renginys „netWORKING“. Renginys skirtas Latvijos ir Lietuvos organizacijoms bei tinklų kūrimo specialistams, ieškantiems naujų partnerių savo projektams ir idėjoms. Norintys dalyvauti šiame renginyje iki rugsėjo 16 d. turi užpildyti dalyvio anketą, kurią galima rasti internete adresu: http://ej.uz/netWORKING.
Dalyvių laukia dvi valandas truksiantys intensyvūs „verslo susitikimai“, kad kiekvienas iš atvykusiųjų galėtų rasti bent po vieną naują partnerį. Pagrindinė (darbinė) renginio kalba – anglų, tačiau individualūs pokalbiai galės vykti latvių, lietuvių, rusų ir kitomis kalbomis.

Renginio organizatorių kvietimas.

 Renginių programa:

programa